Климчук VS Савченко: суд почав слухати справу про захист честі і ділової репутації активіста Майдану
12 січня 2016, 14:40

В Автозаводському райсуді почалися слухання справи за позовом активіста «Майдану», екс-кандидата в депутати від «Самопомочі» Кирила Климчука до лідера місцевих «патріотів» Олегу Савченко.
К. Климчук подав позов до суду про захист честі, ділової репутації та спростування недостовірної інформації. Зокрема, в в матеріалі, размещееном у передвиборній газеті «Патріот» О.Савченко стверджував, що проти К.Клімчука порушено і передано до суду аж дві кримінальні справи.
«Мої виборці читали це і потім запитували, чи правда це? Це брехня! Я взяв довідку в поліції, що на той момент проти мене справ не було », — сказав К.Клімчук.

К.Клімчук просить суд зобов’язати відповідача спростувати цю інформацію і відшкодувати 10000 гривень моральної шкоди.
О.Савченко відзначив, що позов отримав тільки 9 січня і не зміг з ним у повному обсязі ознайомитися і почати збирати докази у справі. Він попросив перенести судове засідання, а також викликати в суд свідків Максима Левчука, Івана Балацького та Сергія Галату.
«Я знаю, що він фігурував у справі викрадення Левчука …. Потім у стрільбі на вулиці Богдана Хмельницького … У ДТП в Козельщинському районі …. Я прошу до справи долучити публікації «Кременчуцького Телеграфа» і «Кременчугтудея» … Прошу витребувати за даними епізодами відповіді з міліції і нову довідку про те, чи є на Климчука справи », — сказав О.Савченко.
Суддя Ю.Рибалка постановив публікації ЗМІ до справи долучити, зажадати в поліції дані по названим епізодам, крім ДТП в Козельщинському районі.
Питання про виклик свідків з боку О.Савченко — Левчука, Балацького і Галату поки залишається відкритим.
«Будемо з цього питання приймати рішення в ході слухання справи», — сказав суддя Рибалка.
Слухання справи буде продовжено 1 лютого.