У Кременчуці 8-місячний малюк до 4 ранку був у квартирі один
14 січня 2016, 09:21

22-річна матір зачинила одного вдома  ввечері, 12 січня свого восьмимісячного сина і пішла в невідомому напрямку.  Сусіди до 12 ночі слухали несамовитий  плач дитини, а потім викликали поліцію. За вказаною адресою прибула слідчо–оперативна група поліції. Квартира була зачинена,  ніхто не відкривав, а всередині чути плач немовляти. Майже до чотирьох годин ранку, 13 січня, правоохоронці розшукували матір дитини.

Коли поліцейські знайшли матір та потрапили усередину помешкання, то побачили, що восьмимісячний хлопчик лежить на підлозі у кімнаті. Від крику і холоду немовля вже посиніло.  Правоохоронці негайно викликали бригаду швидкої допомоги для огляду дитини. Лікарі наполягли на госпіталізації, адже у дитини були ознаки запалення легенів. Зараз горе- матір з дитиною перебувають в одному з лікарняних закладів міста.

Сусіди розповіли правоохоронцям, що жінка  не тутешня, квартиру винаймає, і такі випадки коли вона залишала дитину звечора саму і десь вешталася всю ніч не поодинокі. Із  молодою матір»ю  проведена профілактична бесіда, а її діям буде надана правова оцінка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *