У Кременчуці перевіряючі виявили у барі «Дракон» юнака із розбитою головою
18 січня 2016, 15:55

14 січня представники  управління розвитку торгівлі та підприємництва Кременчуцького міськвиконкому  спільно із поліцією знову проводили перевірки в будинку, де розташовані 5 веселих барів.

«Керівники цих закладів лише частково виконали наші рекомендації. Вони оформили «куточки споживача», поставили урни, а в  барі «Драконі» зробили косметичний ремонт », — повідомила на апаратній нараді у мерії керівник управління торгівлі Людмила Жорняк.Вона розповіла, що під час перевірки деякі бари цього мікрорайону були закриті, інші працювали в антисанітарних умовах, а в барі «Дракон» на брудній підлозі лежав молодий чоловік з розбитою головою.

«Люди просто переступали через нього, не звертаючи на лежачого особливої ​​уваги. Правоохоронці зафіксували цю подію і викликали «Швидку допомогу» потерпілому». У фахівців управління торгівлі та підприємництва є наміри за численні порушення  закрити «Дракон». Але це можна тільки за рішенням судуЄ проблеми і в іншого бару, розташованому в цьому районі. Так бар «Оковита» взагалі працює без ліцензії, а приміщення, яке орендує власник бару, оформлено, як магазин.

«Так як приміщення це є власністю міста, тому керівництву закладу було рекомендовано змінити місце розташування», — зазначила пані Жорняк.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *