Депутати вимагають від очільника Кременчука звіт за провал у роботі комунальників під час сильних снігопадів
2 лютого 2016, 13:00

Депутати міськради від Опозиційного блоку ініціювали внесення у порядок деннийсьогоднішнього сесійного засідання  питання про звіт міського голови Віталія Малецького.

Так депутат Денис Терещенко висловив думку, що під час снігопадів комунальники спрацювали погано. Тож мер має відзвітуватися, чому місто було не розчищене. Як приклад навів  мікрорайон Лашки, де снігоприбиральна техніка з’явилася лише через тиждень після сильних снігопадів.

Віталій Малецький на це заперечив, зазначаючи, що комунальники працювали в авральному режимі, на старій техніці. Крім того,звіт мера вимагали під час своїх  виступів депутати від «Опоблоку» Микола Порицький і Руслан Федорченко.

Депутат- радикал В. Курченко-Гай висловив думку, що катастрофа почалась в 2008 році, коли у місті утворились керуючі компанії. Він переконаний, керуючі компанії не справились і не можуть брати за січень плату. Бо двори і досі не розчищені.  «Рідне місто» пропонує включити питання про звіт мера.

Далі Денис Терещенко висловив позицію, щодо того, що їх фракція готова підтримати пропозицію радикалів, (якщо така буде) щодо розпуску керуючих компаній.

Депутати М.Бокован і О.Головач теж висловились за обговорення цього питання. Мер пропонує підготувати звіт на наступну сесію, але депутати наполягають на звіті на сьогоднішньому засіданні сесії.  Рішення прийнято 22 голосами із 42.