Кременчуцькі поліцейські приміряють форму
23 лютого 2016, 18:07

Поліція. НавчанняКременчуцькі поліцейські, які завершують навчання в Києві, мають 27- го скласти присягу і вийти патрулювати на вулиці Кременчука. Про це повідомив на сесії міської ради начальник Кременчуцького відділення поліції Вадим Могила.

Майбутні кременчуцькі поліцейські повідомили Громадське.Кременчук, що їх вже поділили на 4 роти і призначили командування підрозділів. Також поліцейським видали форму і зараз вони її приміряють. За словами курсантів на патрулювання вони повинні вийти в ніч з 27 -го на 28 лютого. Останній день навчання, як повідомляло Громадське.Кременчук — 25 лютого.

Нагадаємо, більше 200 чоловік та жінок, майбутніх кременчуцьких поліцейських, проходили теоретичне та практичне навчання і складали іспити. Колишні підприємці, правоохоронці, журналісти, провідники потягів, та навіть кандидат наук, проходили непростий шлях оволодіння професійними навиками поліцейського. Нещодавно, Громадське. Кременчук на власні очі побачило, як це відбувається та навіть прийняло участь у складанні екзамена майбутніми копами.