Кременчужанин «спалився» на поширенні дитячої порнографії
15 лютого 2016, 10:48

Про те, що в соціальній мережі користувач під іменем «Сергій Прокопенко» направляє фото порнографічного характеру його малолітньої дочки, Кременчуцької поліції на початку лютого повідомив місцевий житель.
«Співробітники сектора по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Кременчуцького відділу поліції встановили, що 25-річний кременчужанин в соціальній мережі знайомився з малолітніми, змушував їх створювати фото порнографічного характеру та надсилати йому. У відповідь чоловік посилав малолітнім свої фото аналогічного змісту. Отримані від дітей фотографії чоловік поширював серед користувачів соціальної мережі », — зазначив заступник начальника ГУНП в Полтавській області Руслан Бірюков.
За фактом розповсюдження продукції порнографічного характеру відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 301 Кримінального кодексу України (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів). За вказані дії передбачено покарання від штрафу до обмеження волі на строк до трьох років з конфіскацією порнографічних предметів та засобів їх виготовлення і розповсюдження.
Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання чоловіка вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони та сім-карти операторів мобільного зв’язку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *