Кременчужанка затримала п’яних «малоліток» до приїзду поліції
15 лютого 2016, 11:01

П’яних «малоліток» довелося заспокоювати відомому в Кременчуці волонтеру і активісту Ірина Мітрофанової. Про свої враження жінка написала в мережі Facebook.

«Решили встретиться с подружкой. Вышла на остановке Советской Армии, а тут как раз упитые малолетки резвятся. Обзывают прохожих матом и обливают водой. Ну, не смогла пройти мимо. Наслушалась таких матов, что прозрела. Дожила до таких лет и не слышала многого. Одну малолетку задержала до приезда милиции. Что она только не вытворяла. И лягалась, и брыкалась, и истерила. Приехал наряд и мы все поехали в участок. А там началось самое интересное. Эта девица, воспитанница приличного лицея ужралась двумя пакетами портвейна » 777″. Пили исключительно с горла, как она выразилась — конец недели. Имею право. И вообще сегодня у меня праздник день влюблённых. Сия воспитанница лицея «благородных» девиц 2001 года рождения. У неё конец недели? Милиция тоже получила свою порцию матов и направление на три буквы. Короче, с подругой мы практически не встретились. И в магазине продали этим малолеткам спиртное? Хорошо, что все закончилось хорошо и они не нашли приключений себе на пятую точку», — пишет Ирина Митрофанова.

У міськвідділі поліції доповнили, що дівчина дійсно в даний момент знаходиться в одному з лікувальних закладів міста з підозрою на алкогольне отруєння. З нею були ще четверо однолітків в нетверезому стані. З педколективом навчального закладу, де навчається затримана, буде проведена профілактична робота про те, що на «шкільних» дискотеках обов’язково мають бути присутніми співробітники правоохоронних органів.

Працівники кримінальної поліції відвідають відкриті уроки по залученню різних фахівців і роз’яснять, що тягне за собою вживання алкоголю в 14 років.

«За фактом вживання алкоголю неповнолітніми кременчуцьким відділом поліції вже розпочато перевірку і всі учасники події встановлені. В даний момент ми викликаємо дітей разом з батьками для проведення всіх необхідних як профілактичних методів і залучення до адміністративної відповідальності батьків », — повідомила керівник кримінальної поліції у справах дітей Юлія Лазоренко