«Лісапетний батальйон» заспівав для учнів гімназії №5
10 лютого 2016, 15:00

Учні Кременчуцької гімназії №5 вирішили допомогти бійцям, які в даний час перебувають на передовій. З початку року діти взяли участь у благодійній акції «Допоможи солдату», в ході якої зібрали необхідні бійцям речі, сплели маскувальні сітки і виготовили вітальні листівки для бійців  з Днем Святого Валентина.

Як розповів  боєць батальйону «Донбас» Олег Штефан, всього під Маріуполь в район населеного пункту Мелекіно, де знаходяться зараз бійці батальйону, відвезуть близько 3,5 тонн речей, продуктів і медикаментів.

«Це ЗІЛ «бичок», в нього просто більше 3,5 тонн не поміщається. Допомогу бійцями збирали не лише  діти, до участі в акції приєдналось дуже багато волонтерів, жителів 7-го мікрорайону. Нам передали і медикаменти, і дорогі перев’язувальні матеріали, і генератор, який просили хлопці для освітлення наметів.  За автомобіль окреме «спасибі» керівництву «Кременчукм’ясо», — сказав Олег Штефан.p1ab5dqabf1e5p1ito1g5k1hhhldd18За словами Олега Штефана в даний час бійцям на передовій потрібні шкарпетки, білизна, профілактичні препарати від застуди, фрукти, чай, цигарки. Олег Штефан зауважив, що в цілому проблем з харчуванням на фронті немає, проте «їсти одну тушонку набридає».p1ab5dqabed5911fjgtpn952qqnЗа активну життєву позицію гімназисти отримали подарунок: концерт-підзарядку від групи «Лісапетний батальйон».p1ab5dqabjv21co01av81k49br53n

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *