Оперативна ситиуація у Кременчуці за минулу добу
24 лютого 2016, 12:14

У Кременчуці за добу зловмисникам вдалося привласнити мобільний телефон, колеса, мопед і туалетний папір. Про це повідомили в прес-службі міськвідділу поліції.

23 лютого в 17.40 в кременчуцький міськвідділ поліції звернулася 36-річна жінка із заявою про те, що в ліфті будинку №45 по проспекту 50 років Жовтня (пр.Лесі Українки) невідомий силою відібрав у її 11-річної доньки мобільний телефон.

В міськвідділ поліції надійшла заява про те, що 17 лютого з магазину, який знаходиться в будинку №39 по проспекту 50 років Жовтня невідомі вкрали 10 рулонів туалетного паперу.

Просто з двору будинку по провулку Вишневому в ніч на 23 лютого у ще одного кременчужанина невідомі забрали мопед.

У пенсіонерки з гаража пропали автомобільні колеса. Зі слів заявниці, невідомі зламали замок на дверях і привласнили 9 коліс, вартістю 10 тис грн

23 лютого, ввечері однорічна дитина госпіталізована у важкому стані в реанімацію дитячої лікарні. Як повідомляє служба оперативного контролю 15-63, дівчинка 2015 року народження перекинула на себе чашку з гарячим чаєм. Діагноз: термічний опік правого плеча, правого передпліччя, грудної клітки справа.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *