У Кременчуці проходить благодійна православна виставка-ярмарок
6 лютого 2016, 14:29

У Кременчуці вже п’ятий рік проходить благодійна православна виставка-ярмарок. У цьому році на виставку привезли чудодійні ікони і частинки мощей святих з усієї країни, схилитися перед якими може кожен кременчужанин.
За словами організатора виставки Лариси Стрілець, в цьому році 47 учасників з 12-ти областей України беруть участь в православному заході. Кожен з учасників привіз з собою щось цінне для кожної віруючої людини. Всього на виставці представлено близько п’ятдесяти ікон, з яких вісім ікон привезені з часточками мощів святих.
Перед початком заходу протоієрей отець Анатолій Чернігівської єпархії, протоієрей отець Іоанн з Вінницької області та отець Сергій з Балтської єпархії відслужили молебень.

на виставці представлені ікони і частинки мощей, які допомагають зцілитися, вирішити питання судових тяжб, а також допомагають матерям і людям, що потрапили в різні важкі життєві ситуації.
Крім цього відвідувачі виставки-ярмарки, яких, прийшло чимало, можуть придбати свічки, ікони, церковну літературу, рідкісні акафісти, церковний кагор і багато іншого.
Виставка-ярмарок проходить в Міському палаці культури. Відвідати її можна з 6 по 12 лютого.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *