У Кременчуці спостерігається стабілізація рівня захворюваності на ГРВІ
3 лютого 2016, 16:31
 За повідомленням Кременчуцького міськміжрайонного Управління Держсанепідслужби в місті починаючи з 26.01.16. відмічається тенденція щодо стабілізації рівня захворюваність на гострі респіраторні інфекції. Станом на 3 лютого вперше за період погіршення епідемічної ситуації (з 11.01.16.) фактичний показник захворюваності на ГРІ по місту не досягає епідемічного порога на 9,2%. За вчорашній день до медичних закладів з приводу ГРІ  звернулось 255 мешканців міста, за тиждень – 1800 осіб. В місті лабораторно підтверджений поки що 1 випадок грипу типа А (Н1N1).
         Серед школярів захворюваність на ГРІ  не досягає епідемічного порогу на 76,9%. Не відмічається також зростання захворюваності, якщо порівнювати з попереднім тижнем.
         Санлікарі відмічають, що найбільш ураженою віковою групою серед хворих на ГРІ е вікова група 30-64 роки. Зокрема, з 255 громадян,  які 2 лютого звернулися за медичною допомогою з ознаками ГРВІ,  110 – люди цієї вищевказаної вікової категорії.   Серед осіб похилого віку реєструється значна кількість захворілих на ГРІ  від 5 до 18 осіб щоденно (протягом останнього тижня). Ця вікова категорія е групою підвищеного ризику щодо розвитку ускладнень після перенесених ГРІ та грипу
          Санепідслужба не виключає другої хвилі підйому захворюваності на ГРІ в середині або наприкінці лютого, тому вкотре нагадує, що не слід переносити хворобу «на ногах».