У Кременчуці затвердили понижуючий коефіцієнт на землю 0,6
3 лютого 2016, 15:56

2 лютого,на сесії міської ради депутати затвердили новий понижуючий коефіцієнт на землю. Питання розглядали після звернення Асоціації роботодавців Кременчука, які схилялись до того, що понижуючий коефіцієнт на землі у Кременчуці має бути на рівні 0, 6, зважаючи на скрутне становище в країні і звідси з тим в якій економічно скрутній ситуації опинились кременчуцькі підприємці і підприємства.

Нагадаємо, що з 31 червня по 31 грудня 2012 року у Кременчуці діяв понижуючий коефіцієнт в 0,8, а донині діяв понижуючий коефіцієнт 0,7.

Проте була пропозиція депутатів фракції Опозиційний блок, яку підтримала фракція УКРОП, встановити понижуючий коефіцієнт на рівні 0,5. Мотивація: так місто недоотримає певну суму у міський бюджет, але це дасть змогу вижити підприємцям і деяким підприємствам.

Бо у цифрах це виглядає наступним чином: при понижуючому коефіцієнті в 0,6 за 1 квадратний метр землі у Кременчуці доведеться плати 201 грн 89 коп, тоді, як при коефіцієнті 0,5 – 168 грн 24 коп. Але пропозицію затвердити коефіцієнт в 0.5 депутати не підтримали. Тож в Кременчуці діятиме понижуючий коефіцієнт в 0,6.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *