В кременчуцькому міськвиконкомі створять нове управління
10 лютого 2016, 15:36

У Кременчуцькому міськвиконкомі буде створено нове управління. Займеться структура питаннями державно реєстрації.  Службовці нового управління замінять не тільки так звані паспортні столи, які поки працюють при управляючих компаніях і приватних ЖЕКах, але й  Реєстраційну палату. Про це стало відомо в ході засідання президії міськради.

Функції реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб будуть розділені між двома районними адміністраціями — Автозаводський та Крюківський. Для цього зараз формується Реєстр територіальної громади Кременчука. Крім цього, реєстратори займуться формуванням реєстру виборців та веденням відповідної статистики і, що важливо, в їхньому віданні будуть також питання, пов’язані з реєстрацією підприємницької діяльності, якими поки займається Реєстраційна палата. Цей підрозділ буде скасовано.

У новоствореному управлінні державної реєстрації передбачено 14,5 штатних одиниць. Як повідомив керуючий справами міськвиконкому Руслан Шаповалов, передбачається, що до Автозаводського райадміністрації для цих цілей буде 8-м штатних одиниць реєстраторів, в Крюківської – 6-ть.  Як пояснив мер Кременчука Віталій Малецький, згідно із законодавством, нова реєстраційна структура повинна почати роботу з 4 квітня.

Однак новоутворення викликало неприйняття у депутатів. «Ми на кожній сесії збільшуємо штат виконкому. І далі будемо «плодити» чиновників? — Запитала під час засідання президії депутат міськради від фракції «Укроп» Оксана Піддубна.

«Закони треба виконувати. Зараз проходить процес децентралізації. Ви пропонуєте, щоб депутати видавали  довідки людям? » — зазначив Малецький.

У свою чергу Микола Порицький, депутат фракції «Опозіційній блок» вніс пропозицію не додавати штатні одиниці, а оптимізувати штати вже існуючих структур. «Не потрібно прикриватися децентралізацією, тому що як раз децентралізація передбачає оптимізацію існуючого штату. Треба створювати нову структуру не за рахунок збільшення штату, а за рахунок оптимізації в тих управліннях, де працівників «хоч греблю гати», — сказав Порицький.

Питання створення нової структури депутати міськради розглянуть 11 лютого в ході засідання тимчасової депутатської комісії з вивчення структури і чисельності виконавчих органів Кременчуцької міськради.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *