Громадське.Woman. Випуск 2. Інспектор Ірина
27 березня 2016, 12:51
Ірина Моргун ось уже три тижні працює інспектором в лавах патрульної поліції Полтави. У друзів і близьких, які добре знають вольовий характер білявки, її рішення піти в поліцію не викликало здивування.
 
«Так, я вольова жінка. Я вмію розмовляти як з жінками, так і з чоловіками. Я не боюсь конфліктних ситуацій. Мене не лякують ні нічна зміна, ні п’яні чоловіки, ні трупи», – каже новоспечена патрульна.
 
У рішенні кардинально змінити рід діяльності Ірину підтримав її чоловік Дмитро, який раніше теж служив в органах внутрішніх справ.
 
Пара вирішила побратися через три дні після знайомства, і ось уже шість років разом.
 
«У п’ятницю познайомилися, в суботу ми пішли на перше побачення, в неділю він залишився в мене жити, в понеділок він мені [запропонував] в ЗАГС», – згадує дівчина, як все починалося.
 
Раніше Іра заробляла тим, що писала картини. Деякі з цих робіт зараз прикрашають її квартиру. Крім того, дівчина має цікаве хобі – колекціонує вінтажні книги, які відшукує на блошиних ринках чи в букіністичних лавках. Улюблений екземпляр – затертий альбом з роботами Левітана в обкладинці з мішковини.
 
Після того, як відводить до дитсадочка трирічного сина Вітю, білявка поспішає до перукарні.
 
«Коли гарно виглядаєш – і почуваєшся краще», – говорить вона.
 
Як бути доброю мамою, суворим поліцейським і красивою жінкою одночасно, дізнавалося ГромадськеТБ.Полтава.