Суд вирішив: прокуратура повинна спростувати інформацію про Євгенія Холода
22 березня 2016, 20:05

Суддя Автозаводського райсуду Анатолій Середа, розглянувши позов нинішнього першого заступника голови Полтавської облради, колишнього депутата міськради, екс-директор «Кременчуцької торгової гільдії» Євгена Холода до екс-прокурору міста Григорію Кондратенко, газетам «Програма плюс», «Телеграф», «Кременчуцької газеті» прийняв рішення про те, що прокуратура повинна спростувати інформацію про відкриті кримінальні виробництвах на позивача.
В ході засідання прокурор місцевої прокуратури Кременчука В’ячеслав Лісовий надав інформацію, що особисто щодо Е.Холода НЕ порушені справи, а слідство проводиться за фактами кримінальних правопорушень пов’язаних з підприємством «Кременчуцька торгова гільдія».
Сам екс-прокурор Кременчука Григорій Кондратенко до суду не прийшов, тому що після ДТП, яке сталося в жовтні 2015 року перебуває на лікарняному.
А ось свідки — журналісти Станіслав Константинов і Юлія Билина під час засідання розповідали про хід прес-конференції, під час якої Г.Кондратенко оприлюднив інформацію про Е.Холоде.
Редактор Кременчуцької газети Олег Булашев зазначив, що законодавством не передбачено обов’язку журналістів перевіряти достовірність слів чиновників.
А. Середа зачитуючи результативну частину рішення ухвалив прокуратуру спростувати дані Г.Кондратенко про відкриті виробництвах особисто на Є.Холода, а у вимогах щодо відповідальності ЗМІ за поширення інформації — відмовив.