В КрНУ пройшла Всеукраїнська олімпіада з Комп’ютерної інженерії
25 березня 2016, 20:56

Із 15 по 17 березня 45 кращих студентів із 12 українських вишів змагалися у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Комп’ютерна інженерія» для спеціальності «Комп’ютерні системи та мережі».

За результатами олімпіади, перше місце у командному заліку виборола команда Харківського національного університету радіоелектроніки, на другому – команда Національного авіаційного університету, третє посіла команда Черкаського державного технологічного університету.

В особистому ж заліку переможцями стали:

Перше 1. Третяк Ольга Миколаївна Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського
Друге 1. Данілова Єлизавета Геннадіївна Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського
2. Боднар Андрій Русланович Тернопільський національний економічний університет
Третє 1. Сергєєв Олексій Дмитрович Запорізький національний технічний університет
2. Сандркін Денис Леонідович Харківський національний університет радіоелектроніки

В оцінці конкурсних робіт та нагородженні переможців брали участь представники-практики ІТ-фірм міста.

Крім того, після написання конкурсної частини учасники відправились на екскурсію містом, де відвідали набережну частину та старий Кременчук.

Захід пройшов за підтримки ІТ-компаній міста GridinSoft LLC, ТОВ «Сетілайт», Onlinico, сервісного центру »Gadgets» та ТОВ НВП «Аксон» на базі кафедри комп’ютерних та інформаційних систем КрНУ.

Організатори також висловлюють подяку Красовському Сергію Володимировичу – делегату від Onlinico за підтримку в організації та проведенні олімпіади. Окремо варто відзначити плідну працю Куделіна Володимира Олександровича та Баглая Владислава Ігоровича делегатів від GridinSoft LLC, в оцінці робіт учасників та підведенні підсумків олімпіади.

Також організаційний комітет висловлює подяку директору ТОВ «Сетілайт» Олещенко Віталію Григоровичу, директору ТОВ НВП «Аксон» Петрову Ігорю В’ячеславовичу, директору ТОВ «Грідінсофт» Грідіній Ірині Миколаївні та директору сервісного центру »Gadgets» Ткаченко Андрію Олександровичу за підтримку в організації та проведенні олімпіади.