Знущання в дитсадку: педагоги самі в шоці від колеги
23 березня 2016, 13:36

У дитячому садку №64 (Молодіжний) батьки запросили пресу і зустрілися з керівництвом управління освіти, щоб розповісти про непедагогні методи виховання однієї з виховательок. Як розповіла батько Оксана Шарко, на початку року батьки стали помічати, що діти їхні діти стали заляканими. У деяких з’являлися синці, діти перестали хотіти йти в садок. Після цього в іграшки дітей був вшитий диктофон, запис з якого показала жорстокість звернення вихователя з дітьми.
«Вихователь тяга їх за руки, плечі, діти постійно плакали, вона кричала на них …», — сказала журналістам О.Шарко і запропонувала піднятися в методкабінет, де їх чекало керівництво садка і ГОРОНО.
Замначальника управління освіти Валерій Лобода розпочав зустріч з опитувань обвинуваченої виховательки. Вона заявила, що її хотіли обмовити нянечка і напарниця. ПО думку вихователя, вони проводили запис всього на диктофон.
Вона не розуміла, чому батьки не висловлювали їй претензій раніше, але визнала, що на диктофоні звучить її голос і записи відтворюють реальні ситуації.
Після цього батьки надали самі записи, де педагог кричить на дітей, застосовує не педагогічні методи виховання.
Також батьки сказали, що вже отримали погрози на телефон з боку родичів вихователя за піднятий скандал.
Ознайомившись з ситуацією В.Лобода вибачився за поведінку вихователя, назвавши його просто жахливим. Він повідомив, що вона вже написала заяву про звільнення за власним бажанням.