Ревізія шкільної їдальні №17: позитиву більше, ніж негативу
21 квітня 2016, 13:57

Члени комісії з обстеження їдальнях навчальних закладів Кременчука, яка ініціює депутатом міськради від Радикальної партії Ляшка Тетяни Сідерка, провели ревізію школи №17 (Молодіжний).
Ініціатор ревізії відразу ж зазначила, що крани умивальників при вході в їдальню працюють, графік харчування учнів і меню розміщено на видному місці і головне — кухарі не доторкаються до грошей школярів.
«Школяр йде в буфет і платить за те, що хоче з’їсти. Там отримує талон і з ним йде на роздачу, де кухар видає йому порцію », — зазначила Т.Сідерка.
Сама їдальня ревізорам сподобалася. Це просторий зал з пластиковими вікнами і красивими шторами на них, з штучними квітами на столах.
«Нам допоміг у ремонті і заміні вікон Костянтин Жеваго», — зазначила директор школи. Також вона повідомила, що в школі навчається 980 учнів і відкрито 34 класи.
«Учні 1-4 класів харчуються всі, а 5-11 класів — 60-70%», — зазначила директор і провела перевіряючих у кухню.
Після перевірки представник санепідемслужби зазначила, що зауважень до їдальні немає, посуду достатньо, каструлі промарковані.
Т.Сідерка зазначила, що ревізія справила позитивний погляд і подякувала кухарям і дирекції школи за те, що приділяють системну увагу стану їдальні.
Серед претензій були оргмоменти — на момент початку перерви не всім школярам ще накрили столи з їжею, а самі школярі стають в чергу і закінчують харчуватися прямо під дзвінок на урок.
Також журналісти відзначили, що в коридорах школи є запах їжі, а холодильне обладнання — застаріло.