У Кременчуці підняли прапор ЄС
21 травня 2016, 21:48

Прапор Ради Європи є абсолютною досконалістю: в році 12 місяців, на годинному циферблаті 12 годин, а у Христа було 12 апостолів. Саме тому розташування зірок по колу — це символ об’єднання і єдності.

Прапор Ради Європи урочисто було піднято під Гімн Європи біля будівлі міськвиконкому, міським головою Віталієм Малецьким, депутатами Кременчуцької міської ради Валентиною Гордєєвою і Дмитром Кавунником, а також учасником АТО Євгеном Саленко.

Захід був приурочений до Дня Європи, який відзначається кожної третьої суботи травня. В 2016 році свято випало на 21 травня.

До Кременчука приїхали привітати зі святом представники польської делегації з міста-побратима Бидгощ. Почесний консул — Президент Університету економіки в Бидгощі пан Кшиштоф Сікора — побажав успіхів усім на шляху приєднання до Євросоюзу.

Крім того на урочистій церемонії були присутні перші особи міста, представники громадських організацій, учні євроклубів Кременчука та прості городяни.

У своєму виступі міський голова Кременчука наголосив, що крок до Європи для України — це вистражданий шлях, який відстояли українці на Майдані. За його словами, прапор об’єднаної Європи покладає велику відповідальність, і він повинен стати частиною кожного з нас.