Військові: «Солдат помер від тілесних ушкоджень»
18 червня 2016, 13:25

Кременчук втратив ще одного учасника АТО – солдата Олександра Осипова. Спершу мова йшла про серцевий напад, а потім з’явилася інформація, що військовослужбовця забили до смерті.

У Кременчуцькому військкоматі, звістку про смерть солдата отримали 13 червня і там йшлося про проблеми із серцем. Втім перед похованням бійця вже поширилася інформація про відкрите кримінальне провадження по факту вбивства. Представники частини, де служив Олександр, відмовилися коментувати цю справу, лише сказали, що конфліктів в частині не було. У свою чергу заступник військового комісара Кременчука майор Мушиманський повідомив, що згідно медичної довідки, яку надіслали до Кременчука лікарі – солдат Осипов помер від численних тілесних ушкоджень, відкрите кримінальне провадження та триває слідство. Як повідомляють у Мелітопольському відділі поліції ГУНП в Запорізькій області, після огляду місця події та збору речових доказів тіло загиблого було направлено до моргу для проведення судово-медичної експертизи та встановлення причини смерті військовослужбовця. Виявилось, що чоловік помер від отриманих тілесних ушкоджень. В ході оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили особу підозрюваного. Слідчим відділом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України (Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

Солдат Олександр Осипов був призваний  на службу 14 липня 2015 року. Служив у військовій частині В 2095. Повернувшись з ротації, його відправили в наряд в селі Мирне в Мелітопольському районі.  Сам там він і помер.  16 жовтня Олександру Осипову виповнилося б 49 років.