Маленький безхатченко 2-і години «тероризував» магазин
22 липня 2016, 12:09

У Кременчуці на центральному ринку об’явився маленький жебрак, якого вже прозвали місцевим «Мауглі». Майже дві години дитина не давала спокою продавчиням магазину.
Як з’ясувалося, хлопчина не вміє розмовляти, не знає, хто його батьки, але має всі навички вмілого жебрака.
Він довгий час просив гроші у покупців магазину і отримавши їх, купував за них іграшки. Потім ці іграшки комусь віддавав і повертався до магазину, знову і знову.
Після відмови давати гроші і іграшки, малий жебрак став поводити себе агресивно. Впав в істерику, покусав поліцейських, які прибули за викликом до магазину, щоб забрати дитину.
Правоохоронці відвезли хлопця до кременчуцької міської дитячої лікарні, де його обстежили всі фахівці.
За словами медиків хлопцеві приблизно 5-6 років. Дитина не розмовляє, але видає звуки, розуміє, коли з ним розмовляють, харчами не перебирає- їсть все. Національність малого жебрака визначити вкрай складно. Представники ромів не визнали його за свого. Про себе розповісти дитина не може, бо не розмовляє.
Є підозра, що він з родини мігрантів. Розповсюджені в ЗМІ фото хлопця, з проханням встановити особу, результатів не далі. За 5 днів так ніхто із рідних хлопця не з’явився.
Журналісти Громадське. Кременчук в ході спілкування із дитиною з’ясували, що хлопець хоч і не розмовляє, але добре розуміється на сучасних гаджетах. Кращої іграшки, ніж сучасний мобільний телефон для нього не існує.
Подальшу долю кременчуцького «Мауглі», а саме так охрестили хлопця в соціальних мережах, мають вже вирішувати в обласному центрі-Полтаві, куди його мають перевести вже найближчими днями.