Сиваш. Українські війська спостерігають за російськими солдатами
5 вересня 2016, 20:12

На адміністративному кордоні Херсонської області з анексованим Кримом ситуація напружена, але стабільна. Українські військові говорять, що не обходиться без провокацій, противник по той бік озера Сиваш концентрує війська, проте зараз і українці, і росіяни спостерігають один за одним.

На степний кордон приїхало Громадське.Кременчук, аби подивитися, що ж відбувається та як живеться нашим хлопцям. На позиціях вояків зараз багато клопоту від ще одного ворога – павуків та гадюк. Втім — це більше побутовий недолік до якого хоч і важко, але все ж звикають. Російський противник турбує провокаційними діями: вночі запускає сигнальні ракети, проводить демонстрацію сили та навіть висаджує на підконтрольній території десант.

Українські війська демонструють витримку та облаштовуються на позиціях, а також пильно стежать за російськими солдатами. Як говорить заступник командира батальйону, кременчужанин Олег Бажан, на забезпечення в підрозділі не скаржаться, амуніції та їжі вдосталь, хоча і волонтерська допомога не зайва. Серед українських вояків є і кримчани, які захищають Україну. Для них по той бік озера Сиваш починається рідна земля.

/Оператор: Дмитро Бабець