У Кременчуці гурт «Бумбокс» презентував максі-сингл «Люди»
19 вересня 2016, 15:58

І саме з пісні «Люди» «Бумбокс» розпочав свій виступ – тихий сидячий концерт, як пожартував вокаліст гурту Андрій Хливнюк.

Кременчужани показали, що вже добре знають пісні, які ввійшли до максі-синглу «Бумбокса»: «Люди», «Выход», «Злива», «Рок-н-рол», «Мала». І хоча Андрій Хливнюк обіцяв виконати «Рок-н-рок» м’якенько, по-домашньому, вийшло надзвичайно драйвово.

Під час концерту Андій Хливнюк розповів про співпрацю «Бумбокса» з білоруським вільним театром та їхню спільну Всесвітню акцію – виставу «Burning Doors». Це історія трьох людей мистецтва, що опинилися у в’язниці – активістки Марії Альохіної, художника петра Павленського та кінорежисера Олега Сенцова. Мета цієї акції — звільнити наших бранців. Композитором вистави обрали барабанника гурту «Бумбокс» Олександра Люлякіна. Частиною спектаклю стала пісня гурту «Наодинці». Також, розповідаючи про цю акцію, Андрій Хливнюк розповів, що вважає, що не всі росіяни наші вороги.

Під час концерту гурт також виконав композицію з однойменною назвою, що лунає у серіалі «Пепел». Його режисером був Вадим Перельман. Майже чотири роки тому аранжування для пісні записав Московський симфонічний театр. «Тоді це було круто», — зазначив Андрій Хливнюк.

Наостанок «Бумбокс» виконав «Сталеві квіти», які увійдуть у наступну платівку гурту «Голий король», певно, ще цього року.