У Кременчуці встановили солодкий рекорд
24 вересня 2016, 16:53

До Дня міста, кременчуцькі кондитери встановила чотири рекорди України. Усі присутні побачили кондитерський шедевр — величезний 3Д-торт, виконаний у формі міста через Дніпро, з теплоходами, машинами на місту, деревами біля берега, які кондитери зробили з з цукрової містки.
Сам торт складається з 72 частин, одну з яких зважили і потім вирахували загальну масу торта.

Рекорди кондитери компанії «Лукас» встановлювали під пильним поглядом тисячі кременчужан і представника книга рекордів України Ігоря Підчібія.

Після підрахунків пан Підчібій заявив, що 3Д-торт зроблений кондитерами компанії «Лукас» є найбільшим в Україні дає можливість зробити кременчужанам солодкий подарунок — роздати частинки торта усім бажаючим.

Другий рекорд — Загальна маса торта 1 102 кг. Розмір торта 4,03 на 2,32. Висота 1 м.

«У цьому торті найбільшу кількість шарів. Він зроблений на основі торта Наполеон. Він має 45 коржів в кожному з яких 250 шарів тесту і сьогоднішній торт складається з 11520 шарів. Це другий рекорд сьогоднішнього свята», — сказав І. Підчібій.

Третій рекорд компанії — панно виконане з цукерок. Діаметр мозаїки становить 2,4 м. Загальна вага цукерок — 100 кг.
Всі цукерки пізніше будуть роздані кременчужанам.

Четвертий рекорд був названий за ініціативою самих представників книги рекордів — це «Дерева, зроблені з цукерок». Найбільше дерево було заввишки 1,77 м, а найменшого — 1,37 м. Всього компанія виготовила 5 дерев.

Після того як керівництво кондитерської компанії «Лукас» отримали дипломи фестивалю, провідний кондитер компанії Катерина Сенкевич розповіла, що на виготовлення 3Д-торта пішло 249 кг борошна, 15 кг цукру, 136 кг молочного маргарину, 136 кг мастики, 519 кг молочного крему. Сам торт кондитери під час створення видозмінювався і найскладнішим було придумати, як поставити міст, щоб він не впав.