Суперліга. БК «Кремінь» програв у овертаймі
22 жовтня 2016, 20:33

У Кременчуці інтрига у грі Суперліги Парі-Матч чемпіонату України з баскетболу між БК «Кремінь»  та «Черкаськими мавпами» нагадувала справжню драматургію.

На своєму майданчику кременчужанам не вистачило лише трохи везіння, фарту, влучності… аби здобути другу перемогу в сезоні баскетбольної Суперліги України та покращити своє турнірне становище, що б дозволило наблизитися до вісімки команд, які за підсумками регулярного сезону потрапляють до плей-оф.

n22a5478

Кременчук, КДЮСШ№2

БК «Кремінь» – БК «Черкаські Мавпи» 83:87 OT (10:25,30:17,21:19,17:17,5:9)

Найрезультативніші:

БК «Кремінь»: Вудсон 22 оч, 10 пб.

БК «Черкаські Мавпи»: Чумаков 26оч, 14пб, 3рп; Сізов 12оч, 12пб, 5рп.

У всіх чотирьох чвертях був неймовірний за суперництвом поєдинок. У першій чверті домінували гості та перемогли із відривом у 15 очок. У другій вже кременчужани не залишили шансів супернику та вирівняли становище. У третій та четвертій чвертях очевидної переваги не мала жодна з команд.

n22a5691

Основного часу гри не вистачило для виявлення переможця. Останні секунди четвертої чверті взагалі виявилися просто божевільними та суперечливими. «Кремінь» у своїй атаці зусиллями Роберта Вудсона вийшов вперед 78:77 і у черкащан залишалося 5 секунд на атаку. Тренер гостей взяв тайм-аут і після нього «Черкаські Мавпи» вводили м’яч з ауту на половині майданчика кременчужан.  Стейсі Девіс отримав передачу і пішов під кільце, але, на думку судді, його прохід зупинив з порушенням правил гравець БК «Кремінь» Крістіан Луговцов. Глядачі ж вважали, що перед свистком арбітра Девіс здійснив пробіжку і м’яч мали віддати господарям. Втім суддя зафіксував фол і Девіс кинув два штрафні. Один виявися влучним і «Черкаські Мавпи» зрівняли рахунок 78:78 та перевели гру до овертайму, де і змогли досягти остаточної перемоги 87:83.

n22a5671

У наступних іграх кременчужанам доведеться виправляти своє турнірне становище, адже команда зараз йде на 10 місці, що не є прохідним для потрапляння до плей-оф Суперліги Парі-Матч.