Чемпіон Паралімпіади-2016 Сергій Ємельянов
6 жовтня 2016, 17:03

Кременчуцьке золото Паралімпіади -2016.
18 вересня в Бразилії завершилася Паралімпіада 2016.
Українські спортсмени показали на цих змаганнях феноменальні результати. Такого кількості медалей ще не було жодного разу в історії незалежної України.
За підсумками Параолімпіади Украіна опинилася на третьому місці за кількістю медалей. Всього було завойовано 117 медалей з них: 41-золота, 37- срібних і 39-бронзових.
На першому місці Китай-239 медалей.
На другому місці спортсмени Великобританії.
3-е місце- Україна!
І найголовніше, дуже приємно відзначити, — серед цих золотих, срібних і бронзових медалістів є наші кременчужани.
Це: ЕГОР ДЕМЕНТЬЄВ (велоспорт) 2 золоті медалі,
СЕРГІЙ ЄМЕЛЬЯНОВ (параканое) — 1 золото, і
РОМАН ДАНИЛЮК (штовхання ядра) -1 бронза.

Ми запросили до нас в гості  «золотого призера» Параолімпійських ігор 2016 Сергія Ємельянова.
Для довідки: 15 вересня в Ріо-де-Жанейро кременчужанин фінішував першим з паралімпійських рекордом. Наш спортсмен виграв гонку на каное в класі KL3 (спортсмени з порушеннями в розвитку тулуба і частини ніг) завоював золото на дистанції 200 метрів з особистим рекордом — 39: 810.
Кременчужанин випередив німця Тома Кірі на 0,099 секунди, бразильця Кайо Рібейру Де Карвальо на 0,398 секунди.