БК «Кремінь-2» — БК «СумДУ». Спершу програли, а потім реваншувалися
27 листопада 2016, 19:33

n22a1774

У черговому турі чемпіонату України з баскетболу у вищій лізі, БК «Кремінь-2» (Кременчук) на своєму майданчику зустрічався із командою Сумського державного університету. Дві гри залишили у вболівальників неоднозначні враження.

Якщо у першій зустрічі на майданчику панувала команда СумДУ і гості впевнено перемогли 90:63, то у другій грі все було інакше.
Кременчужани посилилася двома гравцями Суперліги, а до них ще додалася потужна гра капітана команди та президента клубу Віктора Кобзистого. У підсумку глядачі побачили незабутнє баскетбольне видовище та стали свідками переконливої перемоги господарів 85:60.

У другій грі протистояння із сумською командою кременчужани змогли взяти переконливий реванш.
Склад господарів посилили гравці Суперліги Андрій Кожемякін та Богдан Ясиненко. Це додали необхідної потужності команді в атаці та у захисті.
У підсумку Богдан Ясиненко набрав 28 очок та здійснив 16 підбирань. Андрій Кожемякін набрав 15 очок та здійснив 6 підбирань. Але найкращим гравцем та безумовним лідером на майданчику у кременчужан був капітан БК «Кремінь-2» та президент кременчуцького клубу Віктор Кобзистий. Віктор набрав 18 очок та здійснив 12 підбирань.

n22a1688
Така результативна гра трьох баскетболістів БК «Кремінь-2» і забезпечила господарям впевнену перемогу у другій домашній зустрічі.

Післяматчева прес-конференція