БК «Кремінь» отримав довгоочікувану перемогу у Луцьку
13 листопада 2016, 22:10

На превелику радість місцевих уболівальників рахунок в матчі ефектним триочковим відкрив Чемякін. За півтори хвилини з дальньої відстані влучив Рудаков, закріпивши перевагу господарів. До кінця чверті лучани не впускали перевагу, закінчивши 10-хвилинку в плюс 8.
img_2115
Коли з початком другої чверті перевага господарів збільшилася до 10 очок, здавалося що вони впевнено і надалі прямуватимуть до перемоги. Однак після впевненого початку матчу в гравців «Волиньбаскета» значно побільшало втрат та помилок. До середини чверті гості майже ліквідували відставання. Згодом рахунок зрівнявся, а на велику перерву команди пішли вже за двоочкової переваги гостей.

По перерві «Кремінь» міцно прибрав контроль за ходом гри в свої руки. Стартовий ривок на початку третьої чверті в 9:0 дозволив відірватися на 11 очок. Корективи в тайм-ауті дозволили господарям зупинити стрімке падіння. А потужні 30 секунд від Тимощука – триочковий, два з гри і бал зі штрафного, повернули «Волиньбаскет» в гру, надавши таке необхідне емоційне піднесення. Наступні влучання Тимощука та Чемякіна дозволили лучанам зрівняти рахунок. Останнім влучанням у чверті був двоочковий кидок того ж Чемякіна. На заключну чверть господарі забезпечили мінімальну перевагу.
img_2205
Заключна частина поєдинку пройшла в режимі так званих гойдалок. Трохи ближчими до успіху були господарі. Кілька разів вони намагалися забезпечити соліднішу перевагу, та «Кремінь» раз по раз наздоганяв. А за 1:49 гості на очко вже випереджали господарів. За 55 секунд до сирени Тимощук зі штрафного вивів лучан вперед – 67:66. У наступній атаці гостей Алфьоров сфолив на Шостусі. Останній реалізував два штрафних, а господарі свою атаку не змогли реалізувати. Вудсон зі штрафного збільшив перевагу гостей, господарі ж знову не реалізували атаку, втратили м’яч і Вудсон з сиреною встановив остаточний рахунок.

img_2226

Герої матчу
Зусилля Тимощука в третій чверті допомогли господарям повернутися в гру та до останнього зберігати шанси на успіх. У заключні хвилини він також з усіх сил допомагав команді, та цього виявилося замало.
Влучання Шостухи зі штрафних на останніх секундах дозволило захопити гостям стратегічну важливу перевагу, яку вони в підсумку довели до перемоги.

Найближчі матчі
Наступний поєдинок лучани також зіграють вдома – 18 листопада проти «Будівельника». «Кремінь» того ж дня зіграє в Дніпрі.

/матеріали сайту ФБУ