Гройсман: «Оплата за житлово-комунальні послуги – це питання до міського голови та теплокомуненерго»
30 листопада 2016, 16:10

Уряд забезпечив можливість для українських сімей, які проживають в будинках без лічильників тепла, отримувати платіжки за опалення на основі середніх в місті нарахувань у будинках з лічильниками. Про це в ході засідання Кабінету Міністрів України заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман — про це повідомляє kmu.gov.ua .

Дане рішення, за словами Глави Уряду, не дозволить надавачам послуг наживатися на формулах нарахування оплати тепла. Саме різниця у способі здійснення розрахунків на опалення для будинків, що мають, та не мають лічильники, породжувала можливості для зловживань з платіжками.

Прем’єр-міністр України дав завдання місцевим органам виконавчої влади за цей опалювальний сезон вмонтувати прилади обліку у всіх будинках та доручив Міністерству регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України і НКРЕКП проконтролювати цей процес, а також перевірити ті теплопостачальні підприємства, де є проблеми щодо нарахування оплати за житлово-комунальні послуги.

«Це не сфера відповідальності міністерств чи Парламенту. Це питання до конкретного міського голови і конкретного теплокомуненерго: чому такі питомі витрати, чому не проводиться модернізація, чому не можуть робити заміну теплотрас і зменшувати свої втрати? Ми разом із НКРЕКП будемо з цим розбиратися і знайдемо правові методи поставити усіх на місце», — підкреслив Голова Уряду.