Кременчуцькі депутати вимагають зрозумілих тарифів за тепло
29 листопада 2016, 17:16

Депутати вимагають від Міністерства регіонального розвитку та житлово-комунального господарства України та НКРЕКП врегулювати питання тарифоутворення на послуги з централізованого опалення житлових будинків в місті Кременчуці. Відповідне звернення було прийнято 29 листопада на сесії Кременчуцької міської ради – передає kremen.gov.ua.

Народні обранці хочуть забезпечення чиновниками застосування прозорого, чіткого, обґрунтованого та єдиного підходу при розрахунку теплопостачальними підприємствами коефіцієнту, що враховує відхилення фактичної температури зовнішнього повітря та тривалості опалювального сезону, в межах одного населеного пункту.

Депутати наполягають внести зміни до нормативних документів, які б передбачали можливість оплати споживачами послуг з теплопостачання відповідно до затвердженого тарифу протягом опалювального сезону з перерахунком  вартості фактично наданих послуг по завершенню опалювального сезону.

Під час обговорення даного питання  Тетяна Сідерка  зазначила, що  кременчужани також просять звернутися до  вищих органів державної влади  щодо необхідності перегляду тарифу на опалення в сторону зменшення. А депутат Олександр Плескун наголосив, що необхідно встановлювати засоби  обліку спожитої теплової енергії на всіх багатоповерхових будинках міста.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що така робота у Кременчуці проводиться, ПАТ «Полтаваобленерго» встановлює такі прилади у рамках виконання своєї інвестиційної програми. Цього року ця енергетична компанія планує встановити 176 таких приладів обліку. Для КП «Телоенерго» на ці цілі цього року було виділено 1 млн. грн. Керівник міста говорить, що для встановлення таких лічильників на всіх житлових будинках м. Кременчука потрібно близько 28 млн. грн. Він наголосив, що кременчуцька міська влада працюватиме над цим  і надалі.