Наркотики з Китаю надходили до Кременчука поштою (відео, фото)
30 листопада 2016, 12:55

Правоохоронці затримали учасників організованого злочинного наркоугрупування, які підозрюються у збуті особливо небезпечних психотропних речовин та наркотичних засобів. Збут здійснювався майже на всій території України за допомогою інтернет-ресурсів. Вилучено близько півтора десятка кілограмів заборонених речовин. Вартість вилученого становить більше 7-ми мільйонів гривень – інформує mvs.gov.ua.

pm118image003

Встановлено: продаж наркотиків та психотропів здійснювався оптовими партіями за допомогою поштових відправлень до більш ніж 20-ти регіонів України. Щомісячний обсяг реалізованої наркодилерами «продукції» міг сягати 30 таких відправлень. При цьому, вміст відправлень ретельно маскувався: заборонені речовини вкладалися до предметів побутового вжитку, різноманітної оргтехніки. «Товар» надходив з Китайської Народної Республіки на територію України, Республіки Білорусь та Російської Федерації. В подальшому небезпечні речовини збувалися за допомогою мережі Інтернет.

pm515image008

У місті Кременчук поліція ліквідувала логістичний центр оптового інтернет-магазину. На його склад надходили поштові відправлення з КНР з вмістом наркотичних засобів та психотропних речовин. На цьому ж складі здійснювалось їх зберігання, фасування, приховування та маскування у предметах побутового вжитку та подальше пересилання учасникам злочинної групи у інші міста України, зокрема – організатору наркобізнесу до міста Вінниця.