Тарифний мітинг із владою та активістами
14 листопада 2016, 12:50

У Кременчуці відбувся тарифний мітинг. Єдності серед протестувальників не було, хоч людей зібралось близько двох сотень. Зібралися біля кременчуцького міськвиконкому.
Як повідомляє видання «Вісник Кременчука», 12 листопада одна купка стояла під прапорами політичної сили «Свобода», де Костянтин Красовський роздавав на горіхи і міській і державній владі. Інша група мітингувальників кучкувалась навколо міських чиновників і керівника КП «Теплоенерго» Дмитра Питулька. Тут питань було чимало і не лише по тарифах за тепло. Кременчужани ставили питання і про ціну на газ, про субсидії.
До речі, представники кременчуцької філії «Полтаваобленерго» до мітингувальників так і не прийшли. Хоч питань було найбільше до них, бо саме в будинках, які підпорядковуються цій компанії, мешканці отримали величезні рахунки за опалення.
У підсумку, люди помітингували з годину і розійшлись. На цьому подвійному протесту і резолюцій було дві, в них були вимоги до центральної влади щодо високих тарифів, газових лічильників, субсидій. Кременчужани охоче підписували обидві.
Щоправда самі мітингувальники говорили, що навряд це зібрання під стінами мерії матиме якийсь результат. Бо питання тих же тарифів на місцях не вирішити