Вітчим забив пасинка. Дитина в реанімації
22 листопада 2016, 16:24

За даними начальника Полтавського облуправління поліції Олега Беха, вчора чоловік накинувся на чотирирічного сина своєї співмешканки і став бити його.

«У Кременчуці 4-річного хлопчика доставили в лікарню у край важкому стані. Дитина в комі першого ступеня. Лікарі роблять все можливе, щоб врятувати дитину. З Полтави на допомогу місцевим лікарям прибула санавіація.

Зі свого боку, поліція і мер міста готові надати максимальну допомогу дитині — від здачі крові, до забезпечення усіма необхідними медикаментами.

Хлопчика доставили в медичний заклад з місця його проживання. Зараз встановлюємо обставини події та причетних до цієї трагедії осіб », — заявив О.Бех.

Начальник поліції Кременчука Олександр Коцар на прес-конференції розповів подробиці даного факту.

Як з’ясувалося, 32-річний вітчим прийшов додому з роботи ще у передобідню пору і вирішив відпочити. Він ліг спати, а дитина гралася. Вітчиму це не сподобалося. З початку він попросив дитину поводитися тихіше, а коли той не послухався, кілька разів ударив його кулаком у голову. Дитина, падаючи, вдарився об підлогу.

«Він намагався привести дитину до тями, але, здається, зробив йому ще гірше», — зазначив О.Коцар.

Чоловік накрив дитину вологим рушником і поїхав забирати співмешканку з пологового будинку. В автомобілі він розповів жінці, що сталося. І вже вона відразу ж (було вже близько 17 годин) викликала швидку допомогу.

Малюка доставили в реанімацію. З Полтави прибула санавіація. Дитині була проведена трепанація черепа, але лікарі оцінюють його стан, як вкрай важкий.

Чоловіка затримано і він дає свідчення.Слід зазначити,що раніше у нього проблем з законом не було.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею «Умисне тяжке тілесне ушкодження». Санкція даної статті — позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.