Депутати відмінили батьківські благодійні внески
23 грудня 2016, 13:48

На сесії Кременчуцької міської ради депутати прийняли  рішення про заборону зборів батьківських благодійних внесків в школах міста.

Дане питання «Про впорядкування фінансово-господарської діяльності установ освіти м.Кременчука (про благодійні внески)»  до порядку денного внесла депутат міськради Тетяна Сідерка.

На сесії активно обговорювали доцільність та можливість так званої благодійності, яка, на думку багатьох депутатів, буквально вимагається із батьків. Тому основним питанням дискусії було — які правки внести до рішення проти батьківських благодійних —  «Заборона» чи «Примус».

Більшості із депутатів дані слова не сподобались. Та, як висловився міський голова Віталій Малецький, нікому не можна забороняти допомагати школі, благодійно, якщо вони цього бажають.

Тож додаткове 7-те питання  про фінансування шкіл Кременчука прийняли.

Після цього прийшла інформація від юридичного управління міськвиконкому, що рішення суперечить закону «Про освіту», так як він передбачає збір добровільних пожертвувань. «Доведеться вносити зміни», — прокоментував міський голова Віталій Малецький.