У кременчуцьких тренерів та спортсменів зросте зарплата
16 грудня 2016, 16:12

У 2017 році вдвічі збільшать видатки на зарплату спортсменам та їх тренерам. Про це повідомив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

“Завдяки рішенню Уряду про збільшення мінімальної зарплати у 2017 році в середньому заробітна плата працівників сфери фізичної культури і спорту по Україні — зросте на понад 50% в залежності від тарифного розряду. Середньомісячна заробітна плата тренерів, спортсменів штатних збірних команд України зросте в середньому до 8-12,0 тис. гривень залежно від тарифного розряду працівника», — відзначив Ігор Жданов.

Як повідомляє Урядовий портал, також у середньому на 8% заплановано збільшення видатків на забезпечення підготовки спортсменів національних збірних команд з олімпійських, неолімпійських видів спорту,  видів спорту інвалідів та забезпечення їх участі у змаганнях державного і міжнародного рівня.

Майже в 5 разів із наступного року збільшать видатки на виплату винагород спортсменам-інвалідам за зайняті в офіційних міжнародних змаганнях призові місця. (На це передбачено 23,9 млн. грн.)


Також забезпечені видатки на участь наших команд спортсменів-інвалідів у ХXVII літніх Дефлімпійських іграх у Туреччині (передбачено 65,0 млн грн), на підготовку до ХII зимових Паралімпійських ігор 2018 року – 19,6 млн грн”, на підготовку збірної України до ХХІІІ зимових Олімпійських іграх 2018 року у Кореї у 2017-му (93,5 млн. грн), на участь національних збірних команд у Х Всесвітніх іграх в Польщі (49,9 млн грн) ”, — наголосив Міністр.

75,8 млн. грн. передбачено для придбання обладнання для підготовки спортсменів національних збірних команд.