Група підтримки БК «Кремінь» змагається за звання найкращої! Голосуй!
20 грудня 2016, 14:04

Федерація баскетболу України започатковує конкурс на визначення найкращих танцювальних команд. Ми хочемо знати, в яких клубах Суперліги танцюють найкрутіше, і чиї дівчата найгарніші — пише сайт fbu.ua. Переможниці конкурсу отримають від ФБУ цінні подарунки, титул найкращих в Україні на наступний рік, та право виступити у Фіналі Кубка України. У конкурсі приймає участь і група підтримки кременчуцького БК «Кремінь». Голосуйте за наших дівчат — takadumka.info/poll/1207/

Змагання черлідерш відбудеться у два етапи. Кожен вболівальник може переглянути на нашому сайті по одному номеру усіх танцювальних груп Суперліги Парі-Матч. Після цього ми пропонуємо вам віддати свій голос за найкращих! Голосування триватиме з 18 по 30 грудня (12:00). Його шляхом буде визначено 8 найкращих груп підтримки, які пройдуть до наступного етапу. Перше місце отримає на свій рахунок 50 балів, друге – 45, третє – 40, четверте – 35, п’яте – 30, шосте – 25, сьоме – 20 та восьме – 15.

Далі своє вагоме слово скаже журі Федерації баскетболу України. Воно поставить оцінку кожному з 8-ми відео. Найкраще за думкою журі додасть собі 100 балів, друге – 90, третє – 80, четверте – 70, п’яте – 60, шосте – 50, сьоме – 40 та восьме – 30. Група підтримки у якої сумарний результат виявиться найбільшим отримає звання найкращої в Україні!

Загалом у конкурсі Суперліги Парі-Матч візьме участь 9 танцювальних колективів.

Баскетбольні клуби «Кривбас» та «Політехнік» не зуміли відзняти свої роботи для конкурсу.

Увага! Кожен користувач може проголосувати лише за одну групу підтримки.