Карантин для кременчуцьких школярів продовжили до 25 грудня
16 грудня 2016, 13:46

Щоб мінімізувати ризики захворювання на грип та подальше розповсюдження ГРВІ було вирішено продовжити карантин в загальноосвітніх та позашкільних закладах, починаючи з 17 по 25 грудня включно.

За таку рекомендацію проголосували члени тимчасової надзвичайної протиепідемічної комісії, повідомляє прес-служба Кременчуцької міської ради.

Моніторинг, який проводився цього тижня по Кременчуку, показує тенденцію на зниження випадків захворювання на ГРВІ, — зазначила санітарний лікар Лариса Коровіна.

Вона повідомила, — 15 грудня вперше за період введення карантинних заходів захворюваність на ГРВІ серед школярів є меншою епідпорогу. Однак, загальноміський показник захворюваності на вірусну інфекцію є достатньо високим.

Станом на 15 грудня він становить 44%, 13 грудня – був на рівні 51% та 12 грудня – 61%.

За інформацією Лариси Коровіної, на території Кременчука лабораторних підтверджень вірусу грипу немає. Хоча в містах Полтаві та Лубнах виявлено вірус грипу H3N2 (Гонконг).

Заступник начальника Управління охорони здоров’я міста Дмитро Петращук також наголосив на тому, що ситуація по захворюваності на ГРВІ в місті стабілізується.

За його інформацією, з діагнозом пневмонія до стаціонару дитячої лікарні госпіталізовано 47 дітей, 48 юних кременчужан перебувають на лікуванні з приводу бронхіту. Разом із тим, Дмитро Петращук зауважив, що лабораторні дослідження не показали наявності вірусу грипу у хворих кременчужан, є лише клінічні симптоми, що можуть стати підтвердженням цієї хвороби.