Кременчуцька МСЕК не працювала через конфлікт в Полтаві
21 грудня 2016, 19:48

Кременчужани не могли потрапити о міської МСЕК через протистояння в обласному керівництві медико-соціальної експертизної комісії у Полтаві.

У 2015 році обласну МСЕК тимчасово очолив екс-начальник управління майном Полтавського виконкому Дмитро Паламарчук. 9 червня цього року звільнена з посади головного лікаря обласної МСЕК Тетяна Жабо спробувала зайняти робоче місце керівника центру МСЕК, але невдало. Вона оперувала рішенням суду про негайне її поновлення на посаді та вважає, що обласна рада не мала права звільняти її та призначати нового керівника.

16 грудня у Полтаві група осіб на чолі із екс-керівником Полтавської МСЕК Тетяною Жабо зайшли в приміщення Комісії, щоб вона приступила до виконання обов’язків головного лікаря.

Тетяна Жабо показала присутнім рішення суду, згідно із яким її повинно негайно поновити на посаді головлікаря Медико-соціальної експертизи, відчинила свій кабінет, який до цього був опечатаний, і почала видавати накази про своє призначення — повідомляв сайт poltava.to.

19 грудня новопризначений її заступник приїхав забирати річний звіт у кременчуцькій МСЕК, але наштовхнувся на зачинені кабінети та опломбовані двері. Приїхала і представник в.о. головного лікаря обласної МСЕК Дмитра Паламарчука. У результаті конфлікту між обома сторонами була викликана поліція, яка розбиралася на місці за фактом виносу з кабінету кременчуцької МСЕК медичної документації. Голова кременчуцької МСЕК прийшов до кабінету, але повідомив, що він та його підлеглі на лікарняному, а документи дозволив виносити представнику Паламарчука, бо йому повідомили про захоплення влади з боку Тетяни Жабо.

Заручниками посадових розбірок у Полтаві стали жителі Кременчука, яка не могли потрапити на прийом до міської МСЕК. 21 грудня сама Тетяна Жабо приїхала до Кременчука та повідомила, що місцева МСЕК запрацює вже 22 грудня: «Поки там будуть працювати інші лікарі, замість тих, які на лікарняному».