Кремінь в складному матчі переміг харків’ян
18 грудня 2016, 17:04

Анкета матчу:

Кременчук. ДЮСШ №2

БК «Кремінь» – БК «Політехнік» 69:64 (20:20, 21:15, 16:12, 12:17)

Найрезультативніші:

БК «Кремінь»: Хамзаєв 22 оч, 5 пб.

БК «Політехнік»: Рочняк 23 оч, 9 пб.

Повна статистика матчу

Хід гри:

Сьогодні в Кременчуці було зіграно черговий матч Суперліги Парі-Матч. Цього разу місцевий «Кремінь», який останнім часом помітно набрав обертів приймав «Політехнік» з Харкова. За останні три дні це вже другий матч між цими командами – в п’ятницю команди вже зустрічалися в Харкові і тоді сильнішими були гості.

За інформацією fbu.ua, цього разу активніше ввійшли в гру господарі: кременчужани відкрили рахунок у матчі та відразу намагалися піти у відрив, проте «Політехнік» так просто здаватися не хотів та щоразу на активні дії господарів знаходив власні. Чверть так і завершилася за рівного рахунку – 20:20.

Друга десятихвилинка розпочалася з перформансу Аміля Хамзаєва: центровий «Кремня» за дві стартові хвилини закинув два влучних дальніх та реалізував середню спробу, але «Політехнік» знову зайшов сили наздогнати суперників. 41:35 після першої половини гри.

В другій половині гри команди продовжили так звані гойдалки: спочатку Кремінь відривався у рахунку, але «Політехнік» як і раніше наздоганяв зусиллями Арабаджи та Рочняка. На останніх хвилинах харків’яни і взагалі зуміли наблизитися у рахунку до господарів практично в притул, але на більше Арабаджи та компанії не вистачило.

69:64 – Кремінь святкує чергову перемогу.

Герой матчу:

Аміль Хамзаєв видав справжнє шоу на початку другої десятихвилинки та заслужено став найрезультативнішим у власній команді – на рахунку бігмена 22 бали та 5 підбирань.

/fbu.ua