Третя перемога поспіль БК «Кремінь»
16 грудня 2016, 22:22

Анкета матчу:

Харків. ХПІ. 16 Грудня 2016

БК «Політехнік» – БК «Кремінь» 68:86 (17:23, 18:20, 12:27, 21:16)

Найрезультативніші:

БК «Політехнік»: Арабаджи 12оч.

БК «Кремінь»: Хамзаєв 19оч, 12пб.

Хід гри:

16 грудня в Харкові було проведено черговий матч Суперліги Парі-Матч між двома командами з нижньої частини турнірної таблиці, і якщо гості доволі несподівано виграли два останні матчі, то у Політехніка серія зовсім невтішна: харків’яни вже програли 9 матчів в ряд. Про це пише fbu.ua.

Розпочалася гра не спішно: господарі паркету виграли стартове вкидання, але відкрити рахунок у грі вдалося Амілю Хамзаєву з Кремня: центровий спочатку влучив з середньої дистанції, а вже за мить реалізував і дальню спробу. Надалі ж баскетболісти обох команд грали від захисту, що і спричинило не дуже високу результативність в першому відтинку матчу, який завершився чудовим проходом від легіонера господарів — Майкла Беста. 17:23 після першої чверті.

Другий період розпочався з трьохи від Ясиненка, проте Політехнік надалі не відпускав своїх опонентів, постійно тримаючи їх на відстані до десяти очок. В підсумку перша половина матчу так і завершилася: 35:43 для гостей з Кременчука.

В третій чверті та і в цілому в другій половині матчу картина гри суттєвих змін не зазнала: Кремінь продовжив лідирувати та збільшувати власну перевагу, а у харків’ян, які сьогодні грали без головного тренера – гра не клеїлася зовсім. В кінцівці матчу молодь господарів намагалася пресингувати опонентів, і місцями в них це виходило, проте різниця в рахунку яка була зроблена раніше не давала шансів господарям на перемогу не давала.

Гравець матчу:

Аміль Хамзаєв став найкориснішим у команді БК «Кремінь». За матч він зміг набрати 19 очків та 12 підборів.

Матч-відповідь відбудеться вже 18 грудня, о 14,30. БК «Кремінь» проти БК «Політехнік», на домашньому майданчику в Кременчуці.