На АвтоКрАЗі Гройсман анонсував програму автобудування (відео, фото)
1 грудня 2016, 18:57

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, під час візиту 1 грудня до Кременчука, побував на заводі «Авто КрАЗ», де оглянув спец- та бронетехніку, а також спробував дистанційно керувати безпілотником КрАЗ «Спартан».

n22a2670

«На 2017 рік в Україні плануємо амбітну програму автобудування» — заявив журналістам прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.«Наразі у нас у країні 90% зношеності автофондів і найближчий рік ми проведемо повну реформу автобудування. Після проведеної децентралізації маємо перевиконання у сотні мільйонів гривень, отже, збільшуватимемо кількість робочих місць, більше приділятимемо увагу освіті та підготовці фахівців у даній галузі.»

n22a3019

Прем’єр підсумував, що варто збільшувати обсяги виробництва: у кількості та якості. Це саме стосується і якості роботи кожного працівника, від якої залежить заробітна плата.«Адже на кредитах багато не прожити!» — переконує Гройсман

Також прем’єр пообіцяв вплинути на висновки у законодавстві, щоб українська продукція отримувала переваги при конкуренції. Та навів у приклад Францію та США, куди їдуть працювати наші працівники, адже там є потреба у автодорожній техніці.

n22a3055

Серед нової техніки на заводі «АвтоКрАЗ» очільник Уряду надав перевагу безпілотнику КрАЗ «Спартан». Автомобілем прем’єр керував дистанційно — за допомогою планшету.

n22a3103