Про Кременчук згадали в американському бойовику (Відео)
14 грудня 2016, 12:17

Фільм «Ціна страху» вийшов у прокат у 2002 році. За сценарієм, коли президент Росії раптово вмирає, його пост займає людина, про яку громадськості відомо досить мало. Саме цей факт збільшує напруженність в країні. Глава ЦРУ Білл Кебот приймає на роботу молодого аналітика Джека Райана, фахівця з Росії, щоб отримувати достовірну інформацію з перших рук.

Під час розслідування ЦРУ перевіряє інформацію про дзвінки з району покинутої біля Кременчука радянської ракетної бази. При цьому розвідка використовує данні зі супутників: «АНБ був в стані вести облік всіх викликів, зроблених на цей номер минулої ночі, і простежити його назад, щоб почути — це покинута радянська військова база в районі Кременчука».

У фільмі також згадується «мерзотник генерал Булгаков», який захопив владу в Росії, який хоче застосувати в Чечні ядерну зброю.

Режисер Філ Олден Робінсон, сценарій Пол Аттанасіо, Деніел Пайн, Том Кленсі, в головних ролях: Бен Аффлек, Морган Фріман, Бріджет Мойнехен, Джеймс Кромуелл, Кіран Хайндс, Лів Шрайбер, Майкл Бірн, Колм Фіоре, Алан Бейтс, Рон Ріфкін