Трагедія в Княжичах. Силовики стріляли один в одного (відео)
5 грудня 2016, 12:13

У ніч на неділю 4 грудня в селищі Княжичі Київської області в результаті перестрілки між співробітниками Служби держохорони і поліції загинуло 5 осіб.

Про це повідомив член колегії МВС та народний депутат Антон Геращенко.
«Виклик на пульт управління поліції Києва надійшов з вулиці Корнійчука,22. На ту ж адресу виїхала служба охорони. Правоохоронці озброєні зазвичай автоматами Калашникова, пістолетами Макарова. Поліція володіє інформацією про 5 загиблих у перестрілці», — повідомив глава прес-служби ГУ Нацполіції України в Київській області Микола Жубкович.

Як передає hromadske.ua, за словами місцевого жителя Сергія, чий дім знаходиться у 100 метрах від місця трагедії, автоматні постріли були чутні близько 04:00 ранку приблизно протягом 5 хвилин. Також він зазначає, що після пострілів він, ймовірно, чув вибух шумової гранати. Однак «з дому не виходив, бо було страшно».

7ef5fac0764e1b7bd5427f926ba7dbf3

За словами Геращенка, карний розшук міста Києва працював над затриманням небезпечної банди грабіжників, яка системно грабувала будинки киян і жителів Київської області.

«У цю ніч співробітники карного розшуку отримали оперативну інформацію про те, що чергове пограбування може статися в селищі Княжичі. Туди виїхала група затримання карного розшуку та спецпідрозділ КОРД. На одній з вулиць селища Княжичі в споруджуваному приватному будинку були розміщені поліцейські розвідники, завдання яких було стежити за обстановкою і подати команду на затримання бандитів. Планувалося класичне затримання банди грабіжників у той момент, коли вони спробують розпочати здійснення злочинного задуму. Однак трагічний ланцюг випадковостей завадив цьому здійснитися», — написав Геращенко.

Фото  hromadske.ua