Cесія Кременчуцької міської ради
22 грудня 2016, 10:33

«На сьогоднішній день є обласна програма, коли бюджетом розглядатиметься питання інвестиції переробки сміття. Даний проект потрібно зняти і йти тим шляхом, який уже є. Щоб не витрачати зайвих коштів.»- Геннадій Іванян. Він запропонував зняти з порядку денного 67-е питання. Не підтримали.

10:45 Депутати затвердили порядок денний.

10:50 Депутат Мельник подав запит про незадовільну роботу підприємства «Укртелеком». «Питання резонансне на Раківці, люди у відчаї. Думаю, місто може це вирішити.»

Віталій Малецький: «Роботу «Укртелекому» можна покращити лише шляхом націоналізації. Тому готуйте дане питання поданням проекту рішень про націоналізацію до Верховної Ради України. Але є пропозиція підтримати даний депутатський запит.» Запит підтримали.

10:53 Сергій Мельник: «Незавершене будівництво біля 2-ої міської лікарні, яке залишається законсервованим. Там часто галасно, знаходяться невідомі хуліганські групи. зверху споруди кидають каміння в перехожих.»

Віталій Малецький: «Об’єкт дійсно з 90-го року стоїть без балансу.» Запит підтримано.

10:58 Григорій Угніч: Запит «Підтримати департамент освіти. Стосовно безкоштовного харчування дітей-інвалідів.» Запит підтримано.

11:03 Валентина Гордєєва подала запит про те, щоб Паталогічне відділення Полтавського анатомічного бюро при 1-ій міській лікарні не брало оплату за паталогічні експертизи.

Максим Середа: «Ці дослідження не робляться безкоштовно. Ми пропонуємо за кошти міського бюджету утримувати відділення при Придніпровській лікарні.»

Запит не підтримали.

11:15 Депутат Оксана Піддубна вийшла до трибуни  у фіолетовому вбранні.

Піддубна: «Про обмежене водопостачання кременчужанам через КП «Кременчукводоканал». «Прошу зобов’язати  «Кременчукводоканал» провести перерахунок коштів тим будинкам, у яких немає лічильників та у яких слабка, несвоєчасна та непостійна подача води.»

11:20 Піддубна: «Вважаю, що норми, затверджені Кременчуцькою міською радою по кубометрах води на 1 особу завищені.» Запит не підтримано. Рішення не прийнято.

 Піддубна — Малецькому: «Люди — не іхтіандри!»

11:23 Піддубна: «Про податки для малого бізнесу. Прошу переглянути розмір фіксованої ставки єдиного податку.» Рішення не прийнято.

11:30 «Про незаконне звільнення посадовців. Пропоную поставити відповідальність про незаконні рішення та звільнення та надати звіти по незаконних судах.» Рішення не прийнято.

11:35 До Піддубної вийшов активіст Жоган із пакетами подарунків для депутатів за рік роботи  (картини із шишок).

Малецький: «Все правильно. Як говорив Петро І: «Дабы дурь каждого была видна!»

11:40 Депутат Ганна Павленко: «Виявляється, у нашому місці є пам’ятник тим самим матросам, які били студентів під Крутами… Вимагаю звернутися до відповідних служб Полтавської облради — щоб виключити дані пам’ятники із культурної спадщини Кременчука. Нам варто декомунізовувати свідомість.» (Про пам’ятник при в’їзді до Крюкова).

Рішення не прийнято.

11:50 Депутат Таценюк заявив, що у Кременчуцькому  товаристві мисливства та рибалок керівник узурпував владу.  Запропонував переобрання керівника. Запит не прийнято.

11:57 Депутат Денис Терещенко показав фото кременчуцьких розбитих зупинок громадського транспорту — на Ревівці. Подав запит про ремонти на відповідних зупинках Кременчука.

Запит не підтримали. Рішення не прийнято.

12:10 Перерва до 13-ї години.

13:13 Перше рішення про «Про затвердження плану роботи Кременчуцької міської ради на 2017 рік» — прийнято.

13:19  Шавров Е.М. (головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики): «Про ремонт відділень поліції. Про надання кращої комп’ютерної техніки. Хочемо поставити веб-камери по всьому Кременчуці та районі.»

13:25 Третє питання «Про затвердження Комплексної програми профілактики правопорушень в м. Кременчуці на 2016 – 2020 роки» затвердили.

13:30 5-те питання: «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання»(Автозаводська районна адміністрація). Доповідає: Слинько К.В. –начальник Автозав»  — прийнято в цілому.

13:32 6-те питання «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання» «управління контролю за станом благоустрою).» — прийнято

13:34 7-ме питання  «Про затвердження міської Програми сприяння розвитку інформаційної діяльності КП «Кременчуцька міська телерадіокомпанія» та Редакції офіційної газети Кременчуцької міської ради «Вісник Кременчука» на 2017 – 2021 роки.» — прийнято.

13:37 Піддубна вистутає з промовою про КП «Кременчуцька міська телерадіокомпанія». «Зауважу, що міського голову весь час супроводжує дане телебачення та паралельно йдуть новини на Кременчуг Тудей. Тут не показуються проблеми міста, а лише хвалять міського голову.

13:40 «Про внесення змін до комплексної програми розвитку комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська» на 2016 – 2018 роки». — прийняли.

 13:45  9-те питання «Про затвердження Міської програми запобігання та лікування серцево – судинних захворювань «Стоп інфаркт» на 2017 – 2020 роки» — прийнято.

13:47 10, 11 -те питання — прйинято.

13:50 12-те питання «Про затвердження Програми відшкодування втрат за рахунок міського бюджету за перевезення пільгових категорій населення м. Кременчука міським автомобільним транспортом, електротранспортом та приміським залізничним » — прийнято

13:53 — 13-те питання прийнято «Про затвердження Міської комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, внутрішньо переміщених осіб та фінансової підтримки громадських і волонтерських об’єднань на 2017 рік. «

13:55 14-те питання «Про впорядкування Переліку об’єктів культурної спадщини міста Кременчука.» прийнято

 13:58 15-те питання «Про затвердження міської програми з охорони культурної спадщини і збереження історичного середовища міста Кременчука на 2017 – 2021 рр.»  підтримано.

14:00 16 питання прийнято

Іванян: «Какие цифрры вы на него выставляете? больше 1млн! Это 70% идет на зароботную плату. А где другие расходы?!  Вы издеваетесь?! Это смешно! я просил, чтоб ымне показали — скольок там будет работать. это максимум 12 человек.»

14:00 Оксана Піддубна: «Навіщо нам на кожен парк інші директори?! Зробіть єдине комунальне підприємство, де буде один директор, один зам. тобто, об’єднати все в одну дирекцію. Прошу поставити на голосування» —

14:05 рішення не прийнято.

14:07 Костянтин Терещенко: «Хотів би Плескуну запропонувати раціональніше виділяти затрати для покращення ситуацію малого бізнесу.»

Олександр Плескун: «Парки сейчас не работают полностью. Давайте они начнут полностью работать и мы тогда будем решать и оценивать работу этих директоров.»

14:31  прийнято 26-те питання про муніципальну поліцію

14:38 Питання 43, 44, 45 та46 об’єднали.

Микола Порицький: «В городе нет чёткого плана по энергосбережению и привлечению на него грантов и инвестиций. Предлагает даже заложить в бюджете 1,3 млн грн, чтобы это сделали специалисты. Многие жители города платят «за воздух» из-за того, что нет тепловых счётчиков на домах.»

14:45 Олександр Плескун: «Касательно увеличения полномочий нашего энергоменеджмента. Надо дать какое-то протокольное доручение пересмотреть полномочия энергоменеджменту. «

Віталій Малецький: «Я сегодня завернул записку Андриевской увеличивать штат до 9 человек. И тех средств и специалистов там достаточно. нужно брать не количеством, а качеством. Увеличение штата я не поддержу! «

14:50 Олексадр Кальченко: «Я поддерживаю Татьяну Дмитриевну Андриевскую.»

14:53 Курченко-Гай: «Это позор для города, что мы занимаемся счетчиками зимой!»

14:58 Оксана Поддубная: «Я не понимаю, почему вы не поддерживаете программу.Увеличения штата приведет к увеличению многомиллионной экономии».

15:04  Александр Роженко: » Я хочу бачити, куди нам вкладати кошти і ці кошти мають бути адекватними».

15:15  28 питання «Про затвердження Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Кременчука до 2025 року» прийнято.

 29 питання «Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 24.02.2015 «Про затвердження Програми енергозбереження та енергоефективності міста Кременчука на 2015-2017 роки» прийняте.

15:20 31-ше питання «Про заборону реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (окрім безалкогольного) у стаціонарних спорудах (окрім закладів ресторанного господарства) та стаціонарних тимчасових спорудах на території м. Кременчука у нічний час.(регуляторних акт)» — за основу прийнято.

15:35 Депутати не так обговорюють бюджет, скільки обюговорюють: хто скільки п’є

Іванян: «Я не пил, не пью и не буду пить!  у нас нет такой возможности кому-то что-то запрещать!»

Піддубна: «Я отвечаю как непьющая от всех непьющих. Я вообще запах алкоголя не переношу.»

Бокован: «Давайте идти навстречу здоровому образу жизни!»

15:45 Курченко-Гай: «Я предлагаю не только продажу после 22-ух, а и запретить всяческие наливайки.»

16:00 Жоган: «Я за то, чтобы издать этот закон.

16:02  31-ше питання — про заборону продажу алкоголю з 22-ої по 8-му год ранку — прийнято.

16:50  

16:51  Питання 37, 38, 39, 40 прийняті без обговорення.

 39-те прийнято

 40-ве питання

 43 прийнято

 50-те питання прийнято

 17:12 Питання 50 «Про надання чи відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці» — прийняте з невеликими пунктами.

17:40 Внесли технічні правки до 54-того питання»Про внесення змін чи відмову у внесенні змін до рішень органів місцевого самоврядування в м. Кременчуці.»

17:45 питання 54 — те затверджено.

 17:49 Питання 55 «Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду в м. Кременчуці.» прийняте.

17:51 Додали кілька пунктів «про надання землі» до 55-ого питання.

 19:05 Депутати Кременчуцької міської ради  затвердили проект рішення «Про міський бюджет на 2017 рік». 65 питання порядку денного депутати проголосували за основу та в цілому. Рішення прийняли вже після 19.00, але сам процес обговорення був не тривалим.

Як відзначили секретар міської ради Юрій Гриценко та голова бюджетної комісії депутат Олександр Плескун — документ пройшов всебічне обговорення на депутатських комісіях, що передували сесії. Міський голова Кременчука Віталій Малецький назвав бюджет соціально орієнтованим. Після цього в пленарному засіданні оголосили перерву до 10.00 23 грудня.

 

Сесія 23 грудня 2016 рік.

11:30 Обговорення скасування примусових батьківських внесків.

У проект рішень пропонують внести слово «Заборонити».

11:37 До Жогана запросили поліцію для виведення із залу.

11:44 Іванян: «Вопрос не нужен, все и так будет хорошо.»

Роженко: «Відповідальність лежить на директорах та керівництві.»

11:45 Малецький: «Слово «примус» нічого не змінить.»

Плескун: «Слово вымогательство» плохо звучит.»

Занзначили, що у 4-ому пункті є Добровільні батьківські внески.

11:52 Питання 7-ме додаткове про фінансування шкіл Крмеенчука — прийняли.

11:53 75-те питання про прийняття до комунальної власності елементів дитячих майданчиків — прийняли.

12:00 Різне

12:03 Костянтин Красовський «Міська рада вміє тратити гроші, а заробляти не вміє!

Також хочу внести правки щодо сплати податків у тих містах, у яких вони розташовані.

12:07 Хочу, щоб розглянули питання щодо підвищення ставки податку за землю НПЗ.»