«Укрзалізниця» придбає вітчизняні пасажирські вагони
1 грудня 2016, 20:06

Під час робочого візиту до Кременчука 1 грудня, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман прийняв участь у виїзному засіданні Національного комітету з промислового розвитку. Закрита зустріч відбулася на ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

Перед цим на підприємстві глава Уряду оглянув пасажирські та вантажні вагони, бойові спец автомобілі та комунальну техніку вироблені на заводі.

n22a3460

«Україна володіє потрібними технологіями, у нас є внутрішній ринок споживання, але нам потрібно розвиватись у цих галузях, адже 90% рухомого складу залізниці зношені.» — зауважив під час прес-конференції Володимир Гройсман.

n22a3694

Також прем’єр пообіцяв, що у 2017 році «Укрзалізниця» планує закупити 70 пасажирських вагонів вітчизняного виробництва та додав, що у 2016-му вже закупили 21 вагон.

 «Ключове завдання для країни — відновити вагонне виробництво. Нам потрібні пасажирські потяги та вантажні вагони, і ми будемо інвестувати кошти у цю галузь. Якщо подивитися на рухомий вагонний склад Укрзалізниці — він потребує кардинальної модернізації.» — вважає прем’єр-міністр України.