Уряд закликав міських голів бути відкритими перед громадами
5 грудня 2016, 12:27

Протягом 11 місяців 2016 року у результаті децентралізації надходження до загального фонду місцевих бюджетів у середньому по країні перевищили річні плани, затверджені місцевими радами. Приріст до місцевих бюджетів у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року склав близько 44 млрд гривень, заявив Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи Міжнародний конгрес мерів «Глобальні тенденції розвитку міст» у понеділок 5 грудня. Про це інформує kmu.gov.ua.

n22a3634

«Місцеві бюджети рік до року зростають більше ніж на 50%. Ми маємо вже за 11 місяців більше 100% виконання річного плану в середньому по країні. Додатковий ресурс – майже 44 млрд грн 44 млрд грн – це реальні інвестиції, які ми можемо направляти у всі сфери життя і модернізувати наші міста», – повідомив Голова Уряду, говорячи про ефективність децентралізації.

Тепер перед місцевою владою стоїть завдання публічно і ефективно використати цей ресурс, наголосив Прем’єр-Міністр.

Він переконаний, що зловживання під час державних закупівель – це злочин по відношенню до громади та держави.

«Держава створила інструменти – використайте їх, зробіть це максимально ефективно. Це дасть можливість вам бути кращими, — підкреслив Володимир Гройсман. — Час «відкатів», хабарів має залишитися у минулому, тому що це все знищує нашу державу».

Голова Уряду закликав міських голів бути відкритими перед громадами. Це забезпечить можливість контролю та відповідальності.