Уряд повернув 12-річку в школу
15 грудня 2016, 14:23

Політична пропозиція “Нова українська школа” повертає 12-річну освіту, впроваджує нові навчальні програми початкової освіти та додає вивчення Хрестоматії сучасної української дитячої літератури для учнів молодших класів.

Дані реформи — запевняють в Міністерстві освіти і науки — заради покращення підходів викладання та нових якісних результатів навчання у школі розроблятимуться та узгоджуватимуться до 2019 року.

За інформацією Міністерства освіти і науки України, навчання 12 років у школі скоріш за все компенсовуватиметься 3-річним бакалавратом. Також МОНом у 2016 році були оновлені навчальні програми початкової школи. 40 відео з методичними рекомендаціями та прикладами сучасних методик викладання записано та викладено у вільному доступі на онлайн-порталі EdEra.

“Вперше за всю історію Незалежності надруковано Хрестоматію сучасної української дитячої літератури для читання у початковій школі. Такий проект став можливий завдяки прозорій закупівлі підручників для 8 класів, що дозволило нам заощадити значні кошти та надрукувати наклад Хрестоматії в обсягу 640 тис. примірників – по 320 тис. на кожен том книжки”, — розказала Ліля Гриневич. Планується, що до кінця року Хрестоматії почнуть надходити до шкільних бібліотек по всій Україні.