У військовому ліцеї заперечують свою причетність до кременчуцьких тітушок (оновлено)
26 грудня 2016, 20:29

 

У соцмережах з’явилась інформація стосовно кременчуцьких тітушок, які розгромили будівельний ринок на Харківському масиві в Києві.

У деяких ЗМІ їх пов’язали із Кременчуцьким військовим ліцеєм, де нібито тренувалися тітушки, в інтернеті розмістили фото спортсменів-тітушок.  Згадували у соцмережах і голову ГО «Кременчуцька федерація хортингу» Максима Зіборова.

Під час розмови із журналістами Громадське.Кременчук начальник Кременчуцького ліцею із посиленою військово-фізичною підготовкою Валерій Марченко переглядав відео із вищевказаними тітушками, проте жодного — як колишнього ліцеїста — не впізнав. До того ж запевнив, що тренування так званого клубу «Хазард» у військовому ліцеї — фейк.

Звинувачений у причетності до тітушок голова ГО «Кременчуцька федерація хортингу» Максим Зіборов стверджує: його просто підставили і у даному випадку зманіпулювали назвами, взявши його фото у відкритому доступі.

«Насправді такого спортивного клубу «Хазард» немає в Україні. Під такою назвою існує товариство із обмеженою відповідальністю, яке надавало охоронні послуги. Я у ньому охороняв об’єкт у місті Херсон із 2015 року. Із літа 2016-го там не працюю.» — повідомив Максим.

Фото з соціальних мереж