Замість пам`ятника Леніна новорічна красуня-ялинка
19 грудня 2016, 17:24

У Кременчуці 18 грудня урочисто відкрили головну ялинку. Вперше за багато років ялинка змінила своє місце розташування – із площі Незалежності вона перемістилася на площу Перемоги.

Туди, де раніше височів пам`ятник Леніну. У нового розташування головної ялинку було чимало противників. Але коли вся святкова композиція нарешті засяяла у всій красі, аргументів «проти» вже не було.

Одразу три хороводи влаштували кременчужани навколо новорічної красуні. А перед цим для кременчужан на головній сцені міста влаштували святкову розважальну програму. Із Новорічними та Різдвяними святами присутніх вітав Святий Миколай, їм показали театралізовану виставу із казковими персонажами та співами.

Багато кременчужан скупчилися біля Поштаря Пєчкіна. Можна було на святковій листівці написати побажання будь-кому з рідних, близьких чи дорогих людей. Покласти листівку у конверт і написати адресу (листівки і конверти роздавали безкоштовно). Поштар Пєчкін обіцяв, що лист обов’язково доставить. Ще й подарунок від однією з торгових марок подарує тому, кому адресоване побажання.

Проте найбільша черга і, напевно, найбільше захоплення викликала у кременчужан Резиденція Діда Мороза. Під самою ялинкою – невеличкий затишний будиночок. У ньому – сам Дід Мороз. До нього можна сісти на коліна, загадати бажання, заспівати пісню. Важко сказати, кому у цій по-новорічному прикрашеній оселі подобається більше: дітям чи їхнім батькам. Тож не дивно, що до резиденції вишукувалася величезна черга. До речі, працюватиме вона упродовж усіх Новорічних свят. Тут же через помічника можна буде залишити лист Діду Морозу.

Немало цікавих привернув і святковий ярмарок. Як і обіцяли організатори, серед спиртного тут був хіба що глінтвейн. А ось шашлики, солодощі, гарячий час та новорічні сувеніри – будь ласка.