“БІПА” переграла на виїзді “Кремінь”
27 січня 2017, 14:59

Анкета матчу

Кременчук. ДЮСШ №2
“Кремінь” – БІПА – 58:82 (19:18, 12:24, 14:14, 13:26)

Найрезультативніші гравці

“Кремінь”: Хамзаєв – 15 очок, 5 підбирань, 1 передача.
БІПА: Артамонов – 19 очок, 3 підбирання, 6 передач, 1 перехоплення; Челован – 12 очок, 6 підбирань, 1 перехоплення.

Повна статистика матчу

Хід гри

Гості одразу дали зрозуміти господарям, що розраховувати на успіх на власному майданчику буде відверто важко. У відповідь на результативну стартову атаку Вудсона Волчанов зрівняв рахунок, а Челован одразу вивів одеситів уперед. Поступово гості закріпили невелику перевагу в рахунку. Та до кінця стартової 10-хвилинки господарі відігралися. Останнє влучання в чверті того ж Вудсона забезпечило “Кременю” мінімальну перевагу.

З початком другої чверті гості додали в швидкості. Їм вдалося реалізувати три свої атаки, перш ніж змогли забити господарі. Одна з цих атак була з-за дуги. Гравці ж “Кременя” ніяк не могли пристрілятися з дальньої дистанції на власному майданчику та надто багато втрачали м’яч. Пішла гра в Челована, який за першу половину набрав 10 очок. Перевага гостей вже сягала 15-ти балів. До великої перерви господарі зуміли відіграти лише 4 очки.

За першу половину “Кремінь” не забив жоден з восьми триочкових. Натомість одесити реалізували 4 з 5-ти.

Поновлення гри пройшло за схожим до попередньої чверті сценарієм. На першу результативну атаку господарів гості відповіли трьома влучними пострілами. У тому числі дальнім. Та все ж “Кременю” поступово вдалося мобілізуватися. Щоправда до кардинального перелому в грі справа не дійшла, але вдалося зупинити падіння та відіграти 6 очок. На останню чверть залишилася та сама різниця в 11 балів.

Одесити вже за традицією на початку нового ігрового періоду додали в перевазі. А коли до середини заключної чверті перевага гостей сягнула 17-ти очок, найзапекліші оптимісти з трибун господарів змушені були замовчати. Господарі не знайшли в собі сил на опір на заключних хвилинах, то ж гості довели підсумкову перевагу до 24 очок.

Гравці матчу

Активність Челована в другій чверті допомогла гостям остаточно заволодіти ініціативою та відірватися вперед. Результативність Артамонова допомогла одеситам здобути переконливу різницю.